Kainos

 Pasaku namukas_logo_mini Lankymo kainos

    -  lankant darželį visą dieną - 140 €/mėn. (Su Savivaldybės kompensavimu).    - lankant darželį pusę dienos  - 80 €/mėn. (Su Savivaldybės kompensavimu).  *** Jokių kitų papildomų mokesčių kaip kanceliarinės priemonės, čiužinukai, patalynė ar kt., nėra. Viskas įskaičiuota į mėnesinį ugdymo mokestį. ***   Pirmosios adaptacijos dienos. Mokestis už pirmas 3 adaptacijos dienas neimamas. Per šias dienas vaikutis susipažįsta su auklėtoja, aplinka, darželio veikla.

Pasaku namukas_logo_mini Stojamasis  mokestis

         -  100 € (Stojamasis rezervacijos mokestis yra vienkartinis ir negrąžinamas.) 

Pasaku namukas_logo_mini Maitinimas

         5 €/diena ( pusryčiai - 0,75 €, pietūs - 3,50 €, vakarienė - 0,75 € )       ***  Alergiškiems vaikams maitinimas derinamas individualiai už papildomą mokestį.

*** Vaikučiai maitinami aukštus kokybės standartus atitinkančiu maistu, kuris yra suderintas su Vilniaus visuomenės sveikatos centru.

**** Darželis taip pat dalyvauja pieno ir vaisių paramos programoje. Tad tarp reguliarių maitinimų vaikučiai nemokamai papildomai pamaitinami ir sveikais užkandžiais.

Pasaku namukas_logo_mini Papildomi užsiėmimai

Darželyje vyksta papildomi užsiėmimai:
  • sporto pratimėliai;
  • šokių pamokėlės;
  • anglų kalbos pradmenys;
  • keramika;
Už šiuos užsiėmimus yra mokama atskirai.                                                                        Taip pat, esant galimybei, priimame vaikučius dienai ar keliom valandom.
  • Vienos dienos darželyje kaina - 16 €*
  • Valanda laiko darželyje - 3 €*
.* be maitinimo.

vaiku-darzelis-virsuliskese-saugumas     Visi mūsų darželio vaikučiai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų darželyje. Vaikučiai yra apdrausti nuo 6val. ryto iki 19:30 val. Draudimas galioja iki 2019m. rugpjūčio 31d. Sutartis yra sudaryta su "ADB GJENSIDIGE". Draudimo liudijimas Nr. GJELT2739818 Būkime saugūs bei jauskimės atsakingi už aplinkinius.