Mylimiausios Auklėtojos

FB_IMG_1545328730341 Sveiki. Aš esu Karolina – mūsų mažiausiųjų vaikučių “Žuviukų” auklėtoja. Esu tolerantiška, ramaus būdo asmenybė. Manau, kad kiekvienas žmogus yra savitas, kitoks, taigi ir “priėjimas” prie kiekvieno yra skirtingas. Galbūt, vienam reikia palikti daugiau erdvės ir leisti pabūti vienam, o kitam svarbiausia šiluma, apkabinimai ir prisilietimai, būtent į tai ir atsižvelgiu bendraudama su vaikučiais. Viena iš pagrindinių mano misijų, mokyti vaikučius bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje, bei būti tolerantiškiems šalia esančiam. Smagu matyti, kaip mūsų mažyliai auga, vis išmoksta kažką naujo, bet turiu pripažinti, kad su vaikučių pagalba, augame ir mes patys.  

  Sveiki! Aš esu Milda – mažiausiųjų “Žuviukų” auklėtoja. Save apibūdinčiau, kaip labai linksmą, pareigingą, naujovėmis besidominčią, labai energingą bei mylinčią mūsų mažuosius asmenybę. Juk juos ne tik galima išmokyti, bet iš jų ir pasimokyti daugybės dalykų. Mano tikslas – tapti kiekvieno vaiko drauge, kad blogiausiu ir geriausiu momentu galėtume išspręsti visus klausimus kartu. Vaikai atneša daug šypsenos gyvenime, gera matyti, kaip jie auga, bręsta, mokosi ir su kiekviena diena tobulėja.

auraSveiki! Mano vardas Aurelija – vaikai mane vadina “Aura”. Esu vyresniųjų vaikučių “Smurfiukų” auklėtoja. Esu – linksma, gero būdo, nuoširdi, pareiginga bei labai mylinti vaikučius. Juk patys vaikai ir yra svarbiausi mūsų gyvenime, nes jie suteikia mums daug šypsenos veiduose, džiaugsmo ir laimės. Mano tikslas, jog vaikai mane įsileistų į savo juoko ir žaidimų ratą bei aktyvių žaidimų metu lavintų – eiseną, koordinaciją ir smulkiąją motoriką.

moSveiki! Aš vaikučių draugė Monika! Lietuvos Edukologijos universitete baigiau vaiko raidos psichologiją ir jau daugiau nei pusantrų metų draugauju su mūsų „Smurfiukais“. Manau, kad pirmųjų trejų metų raida yra sėkmingo tolesnio vaiko ugdymosi pagrindas. Todėl drauge ne tik linksmai žaidžiame, bet ir mokomės susipažinti su įvairiais pojūčiais, emocijomis, stengiamės suprati kodėl gali kilti liūdesys, pyktis ar nesaugumo jausmas, mokomės susidoroti su šiais naujais išgyvenimais bei visa tai, būtinai, paverčiame į teigiamus įspūdžius. Taip pat padedu vaikučiams atrasti naujus dalykus, vienas jų – ANGLŲ kalba. Mano pamokėlių tikslas – sudominti anglų kalba, padėti įgyti žodžių bagažą, dainuoti daineles, šokti bei suprasti apie ką jos. Šios pamokėlės sukuria stabilų pamatą kalbos mokytis ateityje – kuo anksčiau pradedama vaiką pažindinti su kalba, tuo geresnio rezultato galima tikėtis. Dienos pabaigoje, tiek maži, tiek dideli turi iškeliauti linksmi ir pilni naujų įspūdžių!!!